Темно-червона рідка живиця.
Зазвичай її отримують, розрізаючи кору дерева Croton lecherli, яке росте в тропічних Андах.
Іноді використовують сік Pterocarpus daemonorops або дракона, але вважається, що він більш токсичний, тому його використовують рідше.
Деякі народи вірять, що кров дракона має цілющі властивості, інші використовують її як барвник або пахощі для релігійних ритуалів. Вона має специфічний і дуже сильний, солодкуватий запах.
Кров дракона має надзвичайний склад: вона містить активні інгредієнти, такі як антиоксиданти, дубильні речовини, лігнани тощо.
Антиоксиданти допомагають очистити організм від вільних радикалів, які є продуктом метаболізму і можуть пошкодити клітини нашого тіла.
Вільні радикали прискорюють процес старіння нашого організму, що призводить до розвитку захворювань. Тому вони є небажаними і повинні бути виведені з організму. Антиоксиданти, згадані вище, допомагають у цьому.
Дубильні речовини належать до полімерних фенольних сполук.
Вони входять до складу багатьох продуктів харчування і мають детоксикаційну дію на наш організм.
Лігани - це поліфеноли, які містяться в зернах і насінні.
Однак вони зникають з їжі під час переробки. Вони дуже важливі для організму і підтримують належне функціонування імунної та кровоносної систем.
Насичені жирні кислоти сприяють підтримці адекватного рівня жирів і холестерину в крові.
Драконову кров можна приймати
у вигляді сухого екстракту в капсулах або у вигляді настоянки.Необхідно дотримуватися рекомендованого дозування, зазначеного на флаєрі.
Дякуємо, що прочитали цю статтю,
Ваша команда Kratom World